Обмін та повернення товарів є важливим аспектом покупок в інтернет-магазинах. Наш магазин прагне забезпечити максимальний комфорт та задоволення для наших клієнтів, тому ми пропонуємо просту та зручну процедуру повернення та обміну товарів.

Повернення товарів Якщо ви не задоволені придбаним товаром, ви можете повернути його протягом 14 днів з моменту його отримання. Повернути товар можна у випадку, якщо він не відповідає опису на сайті, має дефекти або пошкодження. Для повернення товару необхідно відправити повідомлення на нашу електронну пошту з описом причини повернення та зазначенням номеру замовлення. Ми зв'яжемося з вами та допоможемо організувати повернення товару.

Обмін товарів Якщо ви бажаєте обміняти придбаний товар на інший, ви можете зробити це протягом 30 днів з моменту його отримання. Для цього необхідно відправити повідомлення на нашу електронну пошту з описом причини обміну та зазначенням номеру замовлення. Ми зв'яжемося з вами та допоможемо організувати обмін товару.

Важливо знати, що для повернення та обміну товару необхідно зберегти його оригінальну упаковку та ярлики. Повернення та обмін товару здійснюється за рахунок покупця, за винятком випадків, коли товар має дефекти або пошкодження.

Наш магазин завжди готовий допомогти вам з поверненням та обміном товарів. Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами через контактну форму на сайті